Igranje v Inline Ekstra ligi Radovljica

Panterji premagali Chillije in osvojili 3. mesto v zelo kakovostni Inline Ekstra hokejski ligi!

Panterji so po odličnih igrah, ki so jih prikazali v rednem delu tekmovanja (1. mesto - 11 zmag, 1 poraz), nato v polfinalu po hudem boju izpadli proti ekipi KRŠ z 2 : 1 v zmagah. Razlog za to je bila huda neučinkovitost, ki je bila prisotna predvsem na drugi in tretji tekmi polfinala ter seveda odličen nasprotnik, ekipa KRŠ, ki ima v svojih vrstah odlične hokejiste. To je pomenilo, da Panterjem preostane boj za 3. mesto. Nasprotnik, ki so ga morali premagati pa je bila ekipa Gostilnica in pizzerija Chilli.

Od prve minute so bili Panterji boljši nasprotnik, vendar so se Chilliji nekje do 10. minute prvega polčasa Panterjem odlično upirali, potem pa v razmaku devetih minut prejeli kar štiri zadetke. Z golom v zadnji minuti prvega polčasa so se Chilliji približali na tri gole zaostanka in še ohranili upanje za preobrat.

V drugem polčasu so Chilliji hitro zadeli in zmanjšali zaostanek na dva gola razlike. Panterje je to prebudilo, ponovno so dvignili nivo svoje igre in med 26. in 32. minuto dosegli nove tri zadetke ter mirno pripeljali srečanje do konca. Panterji so zmagali z rezultatom 8:3 in zasluženo osvojili 3. mesto v Inline Ekstra ligi Radovljica. Poleg tega pa je bil za MVP-ja izbran naš Panter Matevž Erman, iskrene čestitke.

1. mesto je osvojila ekipa Red Stars, ki je v finalu premagala KRŠ.